כלבים זעירים יוקרתיים

אמור כלבים זעירים

רוצים לצרף לבית חבר קטן על ארבע? ב- אמור כלבי יוקרה, אנו  מגדלים ומטפחים למכירה כלבים זעירים מגזעים שונים.

מבחר כלבים קטנים, מקסימים ונוחים שיהיו בני לוויה מושלמים עבורכם.

סוגי כלבים זעירים – כלבי פומרניין, כלבי מלטז, כלבי שיצו, כלבי צ'יוואווה, בישונים וגזעים קרובים, פודלים, כלבים בלגים קטנים, כלבים קרחים, גזעים טיבטיים, ציוואואות, ופקינז, ספניאלי מחמד קונטיננטליים וכלב מחמד רוסי, קרומפוהרלנדר, כלבים קטנים מטיפוס מולוסר)

אחת הקבוצות הגדולות והמגוונות. כוללת גזעי מחמד שונים, רובם קטנים בגודל, חלקם ארוכי פרווה, מיעוטם קרחים או פחוסי פנים. הקבוצה כוללת גם את הפודלים שחלקם משמשים עד היום גם ככלבי עבודה.

הכלבים שלנו - כלבים קטנים

כאן תוכלו להתרשם מהכלבים הזעירים והמקסימים שלנו

יש סוגים רבים של כלבים קטנים, גזעיים מגזעים שונים או גזעים מעורבים, וכולם מקסימים ומתוקים. בקטגוריה של כלבים ננסיים, ישנם כלבים קטנים יותר לעומת כלבים מעט גדולים יותר, כלבים עם פרווה ארוכה או פרווה קצרה, כשלכל גזע  מאפיינים.

לעומת כלבים גדולים, כלבים קטנים הם נוחים יותר מכל מיני בחינות קל ונוח לצרף אותם לנסיעות, גם ברכב, בתחבורה ציבורית וכן בטיסות לחו"ל. 

נוסף על כך, כלבים ננסיים לא צריכים מרחב מחייה גדול ומסתפקים בפינה חמימה וקטנה משלהם, בתוך הבית. אם בבית יש ילדים ופעוטות, ודאי שיהיה נחמד וגם פשוט ונוח יותר להחזיק כלב קטן בבית, מבלי לדאוג.

רוב הכלבים הקטנים אוהבים להשתובב ולשחק וכמובן להתפנק על בני משפחתם, במיוחד כשזה מגיע לילדים. כמובן שעדיין תצטרכו להשגיח על הכלב והילדים כשהם משחקים יחד, אבל הסיכוי שכלב קטן יפגע בילד או ייפגע בעצמו הוא קלוש. מעבר לזה שילדים נוטים לא לפחד או לחשוש פחות מכלבים קטנים ומתוקים לעומת כלבים גדולים שיכולים להיראות אימתניים בעיניהם.

ישנם גזעים מוכרים ונפוצים של כלבים קטנים כגון פקינז, פומרניין, צ'יוואווה, פודל ועוד. תוכלו למצוא מבחר כלבים קטנים למכירה, גזעיים או מעורבים.

Companion and Toy Dogs

גלילה לראש העמוד
חייגו עכשיו דילוג לתוכן